Katalog stron

Strony informatyczne

Wyniki wyszukiwania ze słowem kluczowym "psy"

 • http://sylwiahofman.pl

  Już dziś skorzystaj z wysokiej jakości usług pani Sylwii Hofman, które poparte są sporym doświadczeniem. Dzięki ogromnej wiedzy, jak także doświadczeniu jest ona w stanie proponować utrzymane na najlepszym poziomie usługi, do których można zaliczyć prowadzenie warsztatów i szkoleń dla osób indywidualnych (lub grup zorganizowanych) jak również dla firm. Jesteś w stanie skorzystać ze szkoleń odnoszących się do takiej tematyki jak: trening asertywności, zarządzanie stresem, efektywna komunikacja, jak też odkrywanie rodzaju osobowości i osobistego potencjału i wielu innych. Poza tym pragnąc trafić do ogromnego zgromadzenia osób prowadzi również konsultacji terapeutyczne, dzięki którym pomogła wielu osobom w depresji, walce z uzależnieniem.
 • Trema

  Krakowski Ośrodek Doradztwa Artystów jest nastawiony na pomoc grupie zawodowej tzn. artystom, którzy w swoim zawodzie ciągle borykają się z wieloma problemami. Otoczenie artystów opieką psychologiczną, umożliwia pokonanie problemów związanych tj. trema warsztaty Kraków , jaka pojawia się u osób, które występują na scenie. Podejmujemy współpracę z artystami doskonalącymi swój potencjał zawodowy, opierając się na najlepszych metodach psychologicznych i razem dążymy do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Zwracamy się do Państwa z propozycją współpracy prowadząc warsztaty, które dotyczą możliwości pełnego zastosowania wiedzy w zakresie psychologia muzyki dla indywidualnego rozwoju i najwłaściwszego działania we obecnych czasach zdolnych artystów niezależnie od wieku. Razem znajdziemy odpowiedź na nurtujące pytanie - jak pokonać tremę? Współdziałamy również z instytucjami kształcącymi aktorów i muzyków organizując warsztaty grupowe.
 • Fotodepilacja

  Witamy cieplutko zacnych odwiedzających. Mamy możliwość zareklamować Wam witrynę studia urody Brilliance. Wykonujemy zabiegi poprawiające urodę i samopoczucie, takich jak: redukcja przebarwień, masaż bańką chińską, albo choćby mezoterapia igłowa . Jeśli nie masz pewności co będzie dla Ciebie odpowiednie zachęcamy do kontaktu. Zdobyte doświadczenie i fachowość gwarantuje maksimum zadowolenia z naszych usług. Otrzymaliśmy multum certyfikatów z przebytych szkoleń, oraz stosowną wiedzę i praktykę. Zapraszamy na reklamowaną witrynę internetową, gdzie przedstawiamy cały wachlarz wykonywanych usług. Oczywiście i tam dowiecie się na czym polegają różne zabiegi. Wgrana galeria fotek prezentuje wygląd wcześniej, oraz po zabiegu. Zapraszamy gorąco.
 • Psy

  Zachęcamy wpaść na opisywaną stronę dedykowaną psom i kotom. Odnajdziecie na niej masę poradników na temat swoich zwierzaków, a także anonse związane z zakupem i sprzedażą kotów, lub psów. Opisywana strona to kompendium wiedzy w temacie tych zwierząt, a także wiele różnych interesujących rad i nowostek powiązanych z posiadanymi pupilkami. Na reklamowanej witrynie natraficie na weterynarzy posegregowanych na regiony, listę znajdujących się nieopodal hoteli i schronisk dla psów i kotów, oraz pocieszne wstawki z udziałem Waszych pupili. Na stronie działa także forum tematyczne, na którym możecie sposobność wymieniać się doświadczeniem i wiedzą o Waszych zwierzakach z innymi ludźmi. Zapraszamy szczerze każdego kto ma kota, lub psa do czynnego udzielania się na naszej witrynie.
 • Psychoterapia

  Psychoterapia jest cieszy się w ostatnich latach coraz większą popularnością. Jeszcze niedawno temu głównie zagranicą, ale ostatnio również rodacy zaczynają często korzystać z tego typu leczenia. Można odnieść wrażenie, że w niektórych środowiskach chodzenie na terapię stało się normą, jeśli nie wręcz przymusem. Warto zatem przeanalizować jakie są zalety i jakie wady korzystania z pomocy terapeuty. A zarówno jednych, jak i drugich jest wiele.

  Psychoterapeuta dzięki swojej bezstronności, jak i wieloletniemu szkoleniu potrafi pokazać klientowi jakie są nieuświadomione mechanizmy i motywy różnych sytuacji, które zazwyczaj mają miejsce w życiu tej osoby wiele, wiele razy i to wbrew jej woli.

  Kategorie:
  Zdrowie i Uroda » Psychoterapia
  Zdrowie i Uroda » Gabinety lekarskie
  Zdrowie i Uroda » Uzależnienia

  data: 30.03.2012 | adres: http://www.alexa.com/siteinfo/mikolajczyz.pl | słowa kluczowe: psychologia psychoterapia | czytaj więcej »

 • Internetowa poradnia psychologiczna

  Logopeda a także psychoterapeuta to specjaliści których odnajdą Państwo na prezentowanej tu witrynie. Jest to witryna www, która prezentuje ofertę Internetowej Poradni Psychologicznej Alter-Ego. Lokalizacja poradni znajduje się na Dolnym Śląsku w miejscowości Wałbrzych. Propozycja poradni skierowana jest jednak nie tylko do obywateli Wałbrzycha, lecz także ludzi mieszkających w pozostałych miastach, na obszarze całej Polski. Poradnia psychologiczna proponuje bowiem porady psychologa online. W propozycji jest m.in. szkoła dla rodziców dzieci z ADHD . Internetowa Poradnia Psychologiczna Alter-Ego to doskonałe wyjście dla osób poszukujących psychologa ewentualnie logopedy.
  Kategorie:
  Zdrowie i Uroda » Psycholodzy
  Zdrowie i Uroda » Pomoc
  Zdrowie i Uroda » Psychoterapia

  data: 18.01.2013 | adres: http://www.ipp-alterego.pl | słowa kluczowe: psycholog psychoterapia Wałbrzych porady poradnia | czytaj więcej »

darmowe katalogi | dodawarka do katalogów | darmowe katalogi | darmowe katalogi
Strony:

Katalog Informatyczny