Katalog stron

Strony informatyczne

Wyniki wyszukiwania ze słowem kluczowym "prawo"

 • Prawo jazdy

  Chcą Państwo wykonać kopię dowodu osobistego lub ewentualnie prawa jazdy? Zależy Państwu na jakości i wiernym odwzorowaniu? Proponujemy wykonanie kopii dowodu osobistego, prawa jazdy a również wielu innych dokumentów i kart. Wystarczy wysłać nam skan dokumentu, abyśmy wykonali jego dokładną kopię - naturalnie do celów kolekcjonerskich. Stawiamy na jakość, wszelkie dokumenty wykonujemy na drukarkach retransferowych. Projekty przed realizacją są tworzone przez kompetentnych grafików, którzy dopieszczają każdy element. Nie pobieramy przedpłat przed realizacją - płacisz dopiero po przyjęciu, obejrzeniu oraz zatwierdzeniu kopii dokumentu. Na domenie dokumencik.eu znajdą Państwo kompletną ofertę - zrealizujemy jakiekolwiek zamówienie - gorąco zapraszamy do kontaktu i współpracy!
  Kategorie:
  Firmy » Druk i poligrafia

  data: 14.11.2017 | adres: http://dokumencik.eu | słowa kluczowe: prawo jazdy kolekcjonerskie dokumenty kolekcjonerskie prawo jazdy | czytaj więcej »

 • Ikony.nets.pl-katalog ikon prawosławnych dostępnych na zamówienie

  Doskonale wykonane ikony grekokatolickie . Na stronie www znajduje się bogaty zbiór ikon prawosławnych zgromadzony na podstawie publikacji w największych katalogach najważniejszych wydawnictw. Znajdują się tu ikony zarówno, Teofana Greka, Andrieja Rubleva, ale także ikony włoskie czy rumuńskie. Wszystkie są warte uwagi. Każdą z ikon znajdujących się w katalogu, lub dowolną znalezioną przez siebie można zamówić do wykonania w dowolnym formacie. Wszystkie ikony tworzone są całkowicie ręcznie w tradycyjnej technice w której powstają ikony, a więc w technice tempery jajecznej. Nie są to żadne wydruki, farby olejne, decoupage i inne... Jakość ikon doskonale widać w portfolio. Malowane są bardzo miękko. Zapraszam.
 • Kancelaria adwokacka

  Ażeby anulować małżeństwo konieczny jest dobrze spisany pozew o rozwód. Takie dokumenty i różne wnioski do urzędów spisuje prawnik Sylwia Bartoszuk. Profesjonalny prawnik zapewni Wam obsługę prawną zapewniając dojazd do Państwa w ciężkich incydentach wymagających interwencji mecenasa. Kancelaria Adwokacka Sylwii Bartoszuk oferuje również asystę prawną w czasie negocjacji biznesowych oraz sygnowania najważniejszych umów. Udostępnia także skuteczną windykację.
 • Audyt sprawozdań finansowych

  w 100% pewien, że Twoje finanse będą poprawnie zarządzane? Kancelaria Błaszkowski Advisory Services posiada w swojej ofercie nieograniczone możliwości przeprowadzanych działań. Przeprowadzamy profesjonalne raporty finansowe korzystając z wieloletniego doświadczenia oraz skuteczne metody. Proponujemy skuteczne strategie finansowania oraz coaching finansowy, które ułatwią podejmowanie znaczących decyzji. Nasza duża skuteczność jest wynikiem naszej wykwalifikowanej kadry w której znajdują się tylko najlepsi profesjonaliści, którzy zadbają się o Twoje finanse jak tylko najlepiej potrafią. Zapraszamy do sprawdzenia naszej całkowitej oferty.
 • kwalifikacje zawodowe kierowców

  Transport samochodowy staje się coraz bardziej powszechny, przez co potrzebujemy coraz więcej kierowców zawodowych. Zaczyna się od zrobienia prawa jazdy kategorii D lub C. Jeżeli będziemy chcieć zostać kierowcą autobusu, to czeka na nas jeszcze szkolenie: szkolenie okresowe kierowców, dopiero po zaliczeniu takiej kwalifikacji będziemy mieć uprawnienia do prowadzenia ciężarówki. Takie kursy mogą trwać blisko trzysta godzin, w tym czasie kursanci poznają wszystkie zagadnienia związane z transportem osobowym. Analogicznie bywa w sytuacji użytkowników ciężarówek, którzy chcą rozpocząć pracę w charakterze kierowcy. Żeby można było wykonywać swój zawód, to przed tym konieczne do zdania będzie szkolenie: kwalifikacje zawodowe kierowców. W czasie 280 godzin, podzielonych na część praktyczną i teoretyczną, kierowca nauczy się, jak bezpiecznie prowadzić samochód z ładunkiem, zapozna się z zasadami oszczędnej jazdy i będzie to wszystko ćwiczył jadąc ciężarówką.
katalogi seo | wianki komunijne | dodawarka do katalogów | katalogi seo
Strony:

Katalog Informatyczny