Katalog stron

Strony informatyczne

Wyniki wyszukiwania ze słowem kluczowym "nauka"

 • Edukacja Legnica

  Edukacja w Legnicy z każdym rokiem poszerza swoje szeregi. Liczne podstawówki, bądź też gimnazja, licea i technika oraz uczelnie wyższe to promocja zaplecza naukowego miasta. Szkoły w Legnicy to niezwykle istotny element, z jakiego miasto jest niezmiernie dumne. Liczba szkół i metody ich nauczania możemy często odnaleźć na różnego rodzaju portalach internetowych dotyczących życia miasta. Przykładem tego jest www.legnica.szkola.pl czyli portal Legnica, na którym znajdziemy nie tylko główny katalog szkół, ale także coraz bardziej wykorzystywany katalog edukacyjny. Tego typu wykaz szkół jest bardzo pomocny oraz pozwala oszczędzić czas w przypadku wyszukiwania ciekawiących nas informacji takich, jak: żłobki, gimnazja, urzędy czy też szkoły językowe .
  Kategorie:
  Internet i komputery » Katalog stron
  Aktualności » Media
  Aktualności » Informacje

  data: 25.01.2013 | adres: http://www.legnica.szkola.pl | słowa kluczowe: legnica szkoły uczelnie szkoła nauka edukacja portal | czytaj więcej »

 • Kurs chińskiego

  Znajomość języka chińskiego gwarantuje z jednej strony nawiązanie współpracy z przedsiębiorstwami chińskimi istniejącymi na rynku Polskim, z drugiej strony upraszcza rozpoczęcie kooperacji z przedsiębiorstwami działającymi w Chinach. W połączeniu|powiazaniu|związku z otwarciem się Polski na rynek Chiński zwiększyło się zainteresowanie językiem chińskim. W związku z czym wyszliśmy na przeciw państwa, oczekiwaniom. Kurs chińskiego Poznań organizowany przez nas zawiera słownictwo biznesowe jak również kluczowe szczegóły savoir–vivre w kontaktach biznesowych z Chinami. Program edukowania kurs chińskiego Poznań dostosowujemy do profilu działalności firmy stawiając specjalny nacisk na słownictwo branżowe. język japoński poznań może być prowadzony zarówno w naszym lokalu szkoleniowym jak i rezydencji Państwa Przedsiębiorstwa. Godziny a także terminy zajęć zależą od Państwa preferencji.
 • kurs ratownictwa medycznego

  Czasami zdarza się, że obecność drugiej osoby jest zagrożone na rezultat jakiegoś wypadku np. drogowego. W tamtym czasie przydaje się nam umiejętność udzielania pierwszej pomocy. To właśnie płeć piękna decyduje głównie o tym, azali kontuzjowany przeżyje tudzież lecz wciąż my możemy uchować mu życie. Udzielenie pierwszej pomocy jest naszym obowiązkiem aż do momentu aż przyjedzie samochód sanitarny pogotowia ratunkowego i zabierze poszkodowanego aż do szpitala. Interes OMEDIQ zajmuje się prowadzeniem szkoleń spośród zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie www!
 • Jazdy doszkalające Warszawa

  Jazdy doszkalające przeprowadzane są przez naszych instruktorów, którzy w zrozumiały i miły sposób przekażą Ci konieczną wiedzę i zdolności. Dzięki nam pozbędziesz się stresu na egzaminie i nabędziesz większej pewności siebie. Całkowicie znamy trasy uczęszczane podczas egzaminów co umożliwia uniknąć przykrych wpadek wynikających z nieznajomości trasy. Oferujemy jazdy doszkalające siedem dni w tygodniu, w godzinach dopasowanych specjalnie do klientów. Nie ma problemu w rozpoczęciu jazdy od wyznaczonego przez Ciebie miejsca na terenie Warszawy. Najważniejsze jest dla nas, ażeby nasi kursanci prowadząc samochód, przyczynili się do poprawy bezpieczeństwa na polskich drogach. Osiągamy to ponieważ nasze jazdy doszkalające gwarantują wysoką jakość i skuteczność.
 • Szkoły językowe Legnica

  W Legnicy funkcjonują różne szkoły językowe. Czym się wyróżnia przedstawiana tu szkoła językowa? Z całą pewnością należy wymienić tu miłą atmosferę jak również skuteczne nauczanie. Nadto do plusów trzeba zaliczyć niewysokie opłaty. Proponowane przez szkołę kursy językowe odbywają się w niewielkich grupach. Oprócz zajęć w grupach szkoła proponuje korepetycje. Z kursów korzystają osoby prywatne i różne instytucje. Są one osiągalne dla mieszkańców miasta Legnica a także sąsiednich miejscowości w tym takich jak Prochowice czy Chojnów. Szkolenia a także korepetycje z języka angielskiego czy niemieckiego to specjalizacja szkoły.
  Kategorie:
  Firmy » Kursy i szkolenia
  Firmy wg branż » Kursy i szkolenia
  Firmy

  data: 20.01.2013 | adres: http://www.rubis.com.pl | słowa kluczowe: angielski Legnica kursy szkolenia nauka szkoła szkoły | czytaj więcej »

spis katalogów | lista katalogów | katalog stron | dodawarka do katalogów
Strony:

Katalog Informatyczny