Katalog stron

Strony informatyczne

Wyniki wyszukiwania ze słowem kluczowym "biżuteria"

 • Biżuteria autorska

  Nietuzinkowy fotoblog przedstawiający biżuterię ręcznie robioną w niezwykle czasochłonnej technice haftu sutasz. Sutasz to technika wywodząca się z Węgier, rozpropagowana przez izraelskiej projektance Dori Csengeri. Czym jest sutasz? Jest to technika polegają na zszywaniu delikatnych subtelnych sznurków ze sztucznego jedwabiu z półfabrykatami stosowanymi tradycyjnie do projektowania biżuterii, takimi jak koraliki czy kamyki. Wszystko to jest niezwykle delikatne i wymaga bardzo dużej dokładności, każda nawet najdrobniejsza pomyłka zostaje w sposób okrutny obnażona. Obok prezentowanej|Oprócz pokazywanej|Uzupełnieniem prezentowanej) kolorowej biżuterii sutasz są zdjęcia, ciekawostki i wspomnienia autorki z różnych stron świata|z najróżniejszych miejsc na świecie|z różnych krańców świata), które są inspiracją dla przedstawianych kolorowych kolczyków i naszyjników. Zapraszam w podróż po świecie biżuterii sutasz.
 • Bransoletki z zawieszkami

  Clover to nowy producent biżuterii sztucznej na polskim rynku dodatków modowych. Jak wiadomo biżuteria jest najlepszym przyjacielem każdej kobiety, dlatego nasza firma powstała wychodząc naprzeciw temu zjawisku. Pragniemy zająć znaczące miejsce na rynku dodatków modowych. Pierwszą odsłoną są ręcznie robione bransoletki na każdą okazję. W sklepie internetowym można znaleźć bardzo modną bransoletkę. Nasze projektantki stale śledzą aktualne trendy mody, by zaspokoić najwybredniejsze gusta. Dzięki dużej różnorodności bransoletkami Clover można wyrazić swoje zainteresowania dzięki wyborowi konkretnego techniki w której jest zrobiona bransoletka, kolorystyki czy całej gamy zawieszek. Nasze bransoletki przygotowujemy z niezbędną starannością, dlatego staramy się aby powstawały tylko z najwyższej jakości materiałów, które nie wywołują alergii. Zachęcamy do częstego odwiedzania naszego sklepu, bowiem oprócz różnych wyprzedaży w ciągu roku przygotowujemy specjalne kolekcje.
 • Biżuteria modowa

  Wszystkie Panie marzą o przepięknej biżuterii, jaka będzie mogła zaakcentować jej piękno. Dzięki naszym stronom w Internecie można kupić rewelacyjną biżuterię. Polecamy cudowne bransoletki ze skóry, splatane lub proste, biżuteria sznurkowa, bransoletki męskie i wiele innych ciekawych gadżetów. Wszystkie bransoletki robione są ręcznie według ciekawych koncepcji. Proponujemy bransoletki w różnych kolorach, a w ofercie posiadamy mnóstwo interesujących, niesamowitych wzorów. Sprawą priorytetową jest dla nas zadowolenie klienta. Realizacja zamówienia odbywa się przez projekt wstępny, a w dalszej kolejności wybór pasujących materiałów do wykonania biżuterii. Działamy z pasją i zaangażowaniem, ponieważ nasza praca to nasze hobby. Należy zarejestrować się na naszej stronie i zaprojektować sobie niepowtarzalną bransoletkę.
 • Biżuteria srebrna

  Jeżeli poszukują Państwo pomysłu na prezent w aspekcie jakim jest biżuteria to warto, abyście odwiedzili Państwo nasz sklep internetowy. W swojej ofercie posiadamy wiele atrakcyjnych pomysłów na prezent, ale również tych na inne okoliczności. Nasza firma zajmuje się sprzedażą takich zagadnień jak biżuteria srebrna, lub biżuteria ślubna, która z pewnością przypadnie Wam do gustu. Na naszej stronie wyszukają Państwo takie kategorie, jak bransoletki. Jednak to tylko wybrane zagadnienia. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, lub chcecie zobaczyć propozycję biżuterii, którą dla Państwa przygotowaliśmy to zachęcamy zajrzeć na naszą witrynę.
darmowe katalogi | darmowe katalogi | świece do chrztu | dodawarka do katalogów
Strony:

Katalog Informatyczny