Katalog stron

Strony informatyczne

Rigips

Nasza firma istnieje na rodzimym rynku od 14 lat, a naszą specjalizacją jest produkcja płyt gipsowo – kartonowych a także systemów suchej zabudowy wnętrz, do których wliczają się ścianki działowe , podwieszane sufity a także elementy zabudowy poddasza. Nasze produkty powstaje przy respektowaniu zasad ochraniania środowiska naturalnego, przy wykorzystaniu naturalnych surowców. Rozpiętość naszej działalności zwiększa się dzięki sieci dystrybucyjnej obejmującej terytorium całego kraju. Artykuły sygnowane naszym logo można kupić w sieci hurtowni oraz składów budowlanych na terenie całego kraju

Kategorie:
Budownictwo » Remonty
Budownictwo » Firmy budowlane
Budownictwo » Remonty

data: 24.12.2012 | adres: http://www.rigips.pl | słowa kluczowe: ściany działowe okładziny ścienne płyta gipsowa

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Remonty łazienek warszawa

  Już dziś skorzystaj z wyjątkowej i bardzo dobrej oferty firmy U-R-B "BoBri", która wykonuje każde, często nawet najbardziej skomplikowane remonty. By zadowalać wszystkich klientów, firma niemal codziennie staramy się, aby wykonywać remonty z największą skutecznością i profesjonalizmem. Ponadto remont domu warszawa robione są, tak by satysfakcjonować wysoką jakością i estetyką. Trzeba również podkreślić, iż firmie zależy, żeby wykonywać remonty z dbałością o terminowość z zachowaniem wysokiej jakości. Jesteśmy przekonani, iż wytworzone przez firmą U-R-B "BoBri" remonty usatysfakcjonują wszelkich nawet najbardziej wymagających odbiorców. Przekonaj się o tym już dzisiaj.

 • Wykończenia mieszkań warszawa

  Już dzisiaj wybierz firmę U-R-B "BoBri" i zdecyduj się na wysokiej jakości remonty. Jesteśmy pewni, że profesjonalizm, jak także zaangażowanie w wykonywaną pracę zadowoli każdego odbiorcę. Firma działa na terenie województwa mazowieckiego i oferuje najlepiej zrobione remonty. Związane jest to z tym, że wykonując remonty wykończenia warszawa firma korzysta tylko z najlepszych materiałów, jak też technologii, dzięki którym można uzyskać satysfakcjonujące nabywcę efekty. Ponadto podkreślamy, iż remonty realizowane są pod ostrożnym okiem najlepszych ekspertów, jacy do wszelkiego zlecenia przystępują w sposób precyzyjny. Przekonaj się o tym już dzisiaj i wybierz niesamowite remonty. Nie ma co zwlekać.

 • Multitoole.com.pl

  Pod poniższym adresem można znaleźć tematyczne tekstowe zasoby, które opisują doskonałe propozycje z grupy narzędziowej typu multitool. W tej bazie można odnaleźć informacje o najbardziej popularnych modelach tych narzędzi, a także sprawdzić zdjęcia sprzętu. Sporo miejsca w tekstowych zasobach zajmują egzemplarze sprzętu firmowane marką Leatherman. Jeden z przykładów modelu opisywanego w tym serwisie, to Sidekick, którego rozmaite funkcje są tu przedstawione z dużą dokładnością. Każdy opisany model jest tu przedstawiony pod kątem swoich dobrych i złych stron. Wizyta pod tym adresem z pewnością ułatwi wybór multitoola, który będzie idealnie zaadaptowany do zapotrzebowania danego użytkownika.

  data: 11.02.2013 | adres: http://multitoole.com.pl/ | słowa kluczowe: multitoole leahterman victorinox gerber multitoole leatherman | czytaj więcej »

 • Wentylator kanałowy

  W ofercie między innymi znajdują się wentylatory renomowanej firmy Venture Industries. Produkty wychodzące z fabryki Venture Industries odznaczają się dbałością wykonania oraz niezawodnością i solidnością. Produkowane przez Venture Industries wentylatory można stosować w róznych warunkach. Produkty firmy Venture Industries stale są poprawiane, umożliwić klientom zakup najlepiej dopasowanego wentylatora o inwestycji|. Dbałość o środowisko pozwala firmie na tworzenie nowoczesnych produktów. Oprócz wentylatorów kanałowych oferujemy również wentylatory dachowe litewskiej firmy Salda, które cechują się wyjątkowym designem.

  data: 07.02.2013 | adres: http://www.ranska.pl/wentylatory/kanalowe/Venture_Industries | słowa kluczowe: wentylatory kanałowe wentylatory Venture Industries wentylator wentylatory przemysłowe hurtownia wentylatorów | czytaj więcej »

 • Usługi remontowe Ostrowiec Świętokrzyski

  Nasza firma w swojej działalności stawia na staranność i profesjonalizm. Mamy duże doświadczenie w wykonywanym. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele usług remontowych tj. szpachlowanie, sufity podwieszane, malowanie, gładzie i szpachlowanie i wiele innych. Podjęcie decyzji o remoncie mieszkania czy domu to bardzo duże przedsięwzięcie i wiąże się z podjęciem szeregu decyzji. W takich okolicznościach zawsze służymy poradą przy doborze stosownych surowców. Na Państwa życzenie dokonujemy wyceny przewidywanych prac oraz wyceniamy remonty Kielce usługi. Specjalizujemy się w montażu suchej zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych. Wszystkie usługi remontowe wykonujemy przy użyciu najnowszych dostępnych materiałów, które sprawiają, że wykonane prace mają najwyższą jakość.

 • projektowanie konstrukcji

  Wykonujemy usługi z obszaru projektu złożonych konstrukcji przemysłowych, a także budynków użyteczności publicznej i komunalnych. W obszarze naszej oferty tworzymy między innymi: projekty koncepcyjne, projekty budowlane, przetargi, projekty wykonawcze, projektowanie konstrukcji stalowych oraz żelbetowych oraz wykonanie innego rodzaju konstrukcje budowlane. Zatrudnieni u nas specjaliści mają wszystkie potrzebne uprawnienia i mogą poszczycić się dużym doświadczeniem w [obszary|zakresie projektowania pozyskanym podczas wykonywania licznych projektów konstrukcji użytkowych zarówno w kraju, jak i poza granicami Polski.

  data: 24.12.2012 | adres: http://www.archidom.net.pl | słowa kluczowe: Projekty budowlane Konstrukcje budowlane Projektowanie konstrukcji stalowych | czytaj więcej »

 • kolory

  Nasza sieć sklepów detalicznych oferujących farby do pomieszczeń zalicza się do największych w naszym kraju. Nasz urozmaicony asortyment można kupic już w czterystu pięćdziesięciupięciu punktach w trzystupięćdziesięciu miejscowościach. Nasza działalność skierowana jest przede wszystkim do osób preferujących propozycje modnych barw farb oraz akcesoriów przeznaczonych do konserwowania i dekoracji drewna. Pracownicy sieci naszych salonów są dokładnie przygotowani do tego, by służyć klientom profesjonalnymi poradami oraz wskazówkami dotyczącymi malowania ścian. Sieć naszych sklepów świadczy swoje usługi nie tylko klientom indywidualnym, ale również przedsiębiorcom remontowo – budowlanym szukającym preparatów o wysokiej jakości oraz fachowej

  data: 21.12.2012 | adres: http://www.studiodekoral.pl | słowa kluczowe: farby dekoral farby do wnętrz | czytaj więcej »

 • Firma budowlana Legnica

  Firma budowlana z Legnicy zaprasza do zaznajomienia się ze swoją ofertą w sferze rozmaitych prac budowlanych. Przedsiębiorstwo oferuje remonty Legnica w tym również prace dekarskie a także docieplenia. Oferujemy też prace rozbiórkowe. Jeżeli więc chciałbyś m. in. wykonać remont dachu to wstąp na naszą witrynę www. Nasza firma budowlana spowoduje, że remont przebiegnie bezproblemowo. Realizujemy remonty w samej Legnicy, jak też w okolicznych miejscowościach. Dekarz Legnica gorąco zachęca do zaznajomienia się z ofertą.

  data: 17.04.2012 | adres: http://www.mirbud.legnica.pl | słowa kluczowe: remonty legnica remont legnica firma budowlana legnica firmy budowlane legnica | czytaj więcej »

 • Osuszanie Osuszacze

  Odeszła powódź, były roztopy, albo obfita ulewa. Wtedy wielkim problemem będą pozalewane budynki i piwnice pełne wody. Wodę wybiorą strażacy specjalistycznymi wysokowydajnymi pompami, tylko co z wilgocią, która wniknęła w posadzki, mury beton. Tej wilgoci nie wywabi żadna pompa nawet ta ze Straży Pożarnej. Teraz poważne osuszanie staje się niezbędne, aby uratować dom. Powinieneś pamiętać że efektem dłużej występującej się wilgotności są niebezpieczne dla zdrowia grzyby i pleśń.

  data: 11.04.2012 | adres: http://www.regwil.pl | słowa kluczowe: osuszanie osuszacze Usuwanie Wilgoci regwil | czytaj więcej »

 • Tynki gipsowe warszawa

  Nasza firma specjalizuje się w remontowaniu wnętrz. Nie straszna nam także remont domów. Jeżeli nie masz wolnego na powolne gipsowanie my to zrobimy za was, a to wszystko w przystępnej cenie. Gipsowanie ścian wydaje się być proste, ale jeśli boisz się, że będziesz musiał wszystko ulepszyć, odezwij się do nas. Wykonamy to za was. Gdy nie wiesz czy w waszym domu lepiej spiszą się gładzie gipsowe albo cementowo-wapienne my pomyślimy za Ciebie. Zapewniamy kompleksowe oferty powiązane z wykańczaniem pomieszczeń łącznie z zabezpieczeniem podłogi przed szkodami.

Katalog Informatyczny