Katalog stron

Strony informatyczne

Kategoria Fotografia

Poniżej przedstawiamy wszystkie kategorie oraz strony znajdujące się w kategorii Fotografia.

 • Zdjęcia panoramiczne

  Panoramy 360° są to zdjęcia, które były sklejone z sekwencji klasycznych ujęć w czasie gdy aparat fotograficzny był obracany o pełny kąt 360 stopni w pionie i dodatkowo kilkunastu pojedynczych zdjęć w dół i górę. Stosowany aparat fotograficzny musi być zamontowany w osi w punkcie nodalnym oraz zamocowany do specjalnej głowicy panoramicznej. Fotografie te po sfotografowaniu powinny być sklejone stworzonym w tym celu specjalnym programem w panoramę sferyczną. Następnie tak otrzymane zdjęcia można zmontować w wirtualny spacer.

 • Zdjęcia ślubne Koszalin, Kołobrzeg, Słupsk

  Wesele to jedne z najcudowniejszych momentów jakie nas spotykają. Ogrom chwil z z biegiem czasu ulatuje, ale ten moment pozostaje w naszych głowach na wieki. Akt zaślubin to wydarzenie wyjątkowe, pełne, podniecenia i serdeczności. Warto więc zachować te ułamki sekund w obiektywie aparatu. Organizując wesel i ślub wskazane jest zatroszczyć się o pamiątkowe zdjęcia, jakie zapewne profesjonalny fotograf. Nasz fotograf, nabył wielkie doświadczenie w fotografiach ślubnych, toteż uchwyci w ślicznych zdjęciach te pamiętne momenty. Polecam zdjęcia fotografa ślubnego z Koszalina Działamy w miastach: Koszalin, Białogard, Kołobrzeg i Słupsk. Wykonujemy sesje plenerowe, wykonywanie zdjęć w trakcie ślubu, jak i również fotki najciekawszych momentów w trakcie uroczystości weselnej. Polecam zdjęcia fotografa ślubnego z Koszalina

 • Fotograf ślubny Białystok

  Podczas przygotowania do ślubu należy zając się wieloma rzeczami. Już długo przed ślubem powinna być zamówiona sala, kościół oraz profesjonalny fotograf ślubny Białystok . Należy także zainwestować w dobrego kamerzystę, który będzie odpowiedzialny za wideofilmowanie Białystok na naszym weselu. Wiadomo, że reportaż z wesela to bardzo ciekawa pamiątka, więc powinien być on wykonany jak najlepiej. Z całą pewnością zatrudniony przez nas kamerzysta musi posiadać doświadczenie, dobry sprzęt oraz odpowiednie programy komputerowe. Fotograf także powinien posiadać odpowiedni sprzęt, programy oraz umiejętności, żeby jego ślubne zdjęcia Białystok były wstanie zachwycić klientów. W szczególności kobietom zależy na tym, żeby fotografie ślubne były rewelacyjne i czasami nawet najlepszemu fotografowi trudno jest spełnić oczekiwania klientki. Jednak musi się on postarać, ponieważ inaczej nie będzie ona zadowolona z rezultatów jego pracy, a tego z całą pewnością żaden fotograf by nie chciał.

  Kategorie:
  Hobby » Fotografia
  Firmy wg branż » Fotografia
  Firmy » Ślub i wesele

  data: 24.07.2012 | adres: http://www.studiopaparazzi.pl | słowa kluczowe: fotograf ślubny Białystok fotograf Białystok Białystok fotograf ślubny | czytaj więcej »

 • Rafal Blog - podróże, zdjęcia, Gdańsk

  Miasto Gdańsk to nie tylko piękne miasto położone nad zatoką Gdańską. To także miasto w którym przyszedł na świat, mieszka i nie wyobraża sobie życia bez niego autor bloga. Rafał, pokonując swoją chorobę nie tylko dostarcza wielu zdjęć i filmów video, ale także pokazuje że żyjąc z chorobą można robić coś wartościowego, przydatnego dla ludzi z jego miasta. Uczy bezpieczeństwa oraz zasad udzielania pierwszej pomocy.

  Kategorie:
  Społeczeństwo » Mężczyźni
  Hobby » Fotografia

  data: 02.06.2012 | adres: http://rafal.se | słowa kluczowe: Miasto Gdańsk Gdansk zdjecia photo podroze ratownictwo choroba szpital | czytaj więcej »

 • Fotografia ślubna, reklamowa Poznań, Koszalin, Słupsk

  Wojciech Wójcik Photography to poważna pracownia fotografii ślubnej i reklamowej. Oferujemy oferowane usługi w miastach Koszalin, Poznań, Kołobrzeg, Słupsk. Firma proponuje usługi w zakresie fotografii ślubnej i reklamowej. Fotografie ślubne prezentowane są tematycznie od przygotowań, uroczystości ślubu, dokumentu z przyjęcia weselnego, a także sesję plenerową. Drugim działem, jakim się zajmuję są fotografie reklamowe produktów, packshoty, foty wnętrz, architektury, spacery wirtualne, oraz fotografia korporacyjna firm.Wypracowane doświadczenie w trakcie ogromu lat pracy i wielu wykonanych każdego sezonu fotografii, sprawia, że mamy sposobność wykonać usługę na światowym poziomie.

 • Fotograf ślub Poznań

  Ciężko Ci jest wybrać fotografa ślubnego? Na sto procent zainteresuje Cię moja usługa. Zdjęcia ślubne Poznań to gwarancja pełnego zadowolenia z usługi. Zajmuję się kompletną obsługą ślubów i imprez weselnych jeśli chodzi o fotografię. Nabyte doświadczenie i lata w zawodzie fotograf ślubny pozwalają mi świadczyć usługę na wysokim poziomie. Opisywana usługa to sesje w plenerze, lub w studio. W mojej usłudze nie wyróżniam żadnych pakietów. Każdy jest inny, a ja zrobię, że zdjęcia będą różne i niekonwencjonalne. Wręczę Wam śliczny album, przepełniony szczegółami z tego najważniejszego dnia. w nim szczęście, śmiech, łzy szczęścia, wzruszenie. Reportaż ze ślubu jest pamiątką dla całej rodziny, dlatego nakaż jego wykonanie kompetentnej osobie. Fotograf ślubny Poznań namawia do zapoznania się z ofertą.

  Kategorie:
  Firmy » Fotografia
  Społeczeństwo » Ślub i wesele
  Hobby » Fotografia

  data: 03.03.2012 | adres: http://www.slubnefotografie.eu | słowa kluczowe: fotografia ślubna Poznań zdjęcia ślubne | czytaj więcej »

 • Fotografia Ślubna Kraków

  Planujecie ślub i chcielibyście mieć piękne zdjęcia? Polecamy Państwu najwyższej jakości zdjęcia ślubne. Fotograf ślubny Kraków udokumentuje dla Was najpiękniejsze chwile w Waszym życiu. Polecamy zarówno zdjęcia na łonie przyrody, ale też cudne fotografie we wnętrzach. Zapewniamy konkurencyjne ceny, solidne wykonanie, delikatne, estetyczne fotografie i pełną terminowość. Fotograf ślubny Kraków zadowoli również klientów o najwyższych wymaganiach. Nasze motto to: pomysłowo, niedrogo, w terminie, jak również dokładnie. Nasze zdjęcia wzruszą Was do łez. Zapraszamy do wypróbowania naszej oferty.

 • Fotograf ślub Poznań

  Dziś kłopotliwie jest znaleźć wykwalifikowanego fotografa. Dokładnie, dlatego gdy poszukujesz profesjonalnego fotografa – musisz wiedzieć, że to oczywiście nasz fotograf jest w pełni profesjonalny i wykonuje tylko najlepsze zdjęcia w wielu jego typach. Fotograf ślub proponuje wam przygotowanie zaawansowanych zdjęć za pomocą jakościowego sprzętu, jaki oferuje klientom pod względem ostrości dobre zdjęcia. Fotograf naszykował właściwie dla nas stronę na jakiej uzyskacie możliwość sprawdzenia portfolio fotografa, dzięki temu będziecie mogli sprawdzić wykonane jego zdjęcia. Fotografia ślubna Poznań którą proponuje wam fotograf jak sama nazwa przedstawia wykonywana jest tylko na terenie Poznania. Prócz zdjęć ślubnych znajdziecie też w ofertach jego także inne rodzaje zdjęć, jak choćby zdjęcia ciążowe. Następnie musisz wiedzieć, że fotografia tego typu oferowane są do zrobienia w przystępnych oraz niedrogich cenach.

  Kategorie:
  Hobby » Fotografia
  Firmy » Fotografia
  Społeczeństwo » Ślub i wesele

  data: 21.02.2012 | adres: http://www.fotbit.pl | słowa kluczowe: fotografia ślubna zdjęcia ślubne Poznań | czytaj więcej »

 • dekorowanie mieszkania

  Czy interesują Was interesujące wnętrza salonów, rozwiązania w celu przebudowy kawalerki? Powinniście zobaczyć tą stronę. Na stronie wnetrzenowoczesne.pl dowiesz się o tym jak nowocześnie zaprojektować Twójpokój. Prezentuję dużo fotografii podpowiadających jak urządzić mieszkanie. Znajdziecie na tej stronie również informacje,o dekoracji stołu,tkaninach,tapetach i o nowoczesnym doborze kolorów. Namawiam do komentowania opisywanych rozwiązań. Zapraszam do korzystania z mojej strony o urządzaniu domu.

 • Panoramy sferyczne, wycieczki wirtualne

  Ten portal zawiera Państwu dziesiątki przykładów wycieczek wirtualnych sfotografowanych przez globtrotera i fotografika Marka Kosibę. Panoramy sferyczne zmontowane zostały w wirtualne wycieczki obrazujące niedostępne rejony południa Stanów Zjednoczonych. Większość wycieczek wirtualnych była wykonana w terenie Vermilion Cliffs na północy Arizony jak również na obszarze Grand Staircase Escalante w południowej części Utah.\r

 • Strony: 1
dodawarka do katalogów | darmowe katalogi | katalog stron | katalog stron

Katalog Informatyczny